Producenci
Dell L15 Ryzen 5 7520U 15.6 FHD 8GB SSD512 Win11 Carbon Black (REPACK) 2Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfigurowalne niższe TDP | 15 W |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 7000 Series |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Cache procesora | 4 MB |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Producent procesora | AMD |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Model procesora | 7520U |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 610M |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Stan produktu | Nowy / REPACK |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Głębokość produktu | 235,6 mm |
| Szerokość produktu | 358,5 mm |
| Waga produktu | 1,66 kg |
| Ochrona | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kensington Lock | Nie |
| Warunki pracy | |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8821CE |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| WWAN | Nie |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Jasność | 220 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Czytnik kart pamięci SD | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 px |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ HD | HD |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące