Producenci
Dell Latitude 3340 2in1 i5-1335U 13,3"FHD Touch AG 8GB LPDDR5 SSD256 Iris Xe Graphics 54Wh W11Pro 3Y ProSupport
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia | 3,4 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Model procesora | i5-1335U |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 12 MB |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,35 kg |
| Wysokość (z tyłu) | 1,87 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,68 cm |
| Głębokość produktu | 210,9 mm |
| Szerokość produktu | 306 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 140 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Sieć | |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2400 Mbit/s |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Cechy szczególne procesora | |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Gęstość pikseli | 166 ppi |
| Paleta barw | 72% |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Czas włączania/wyłączania wyświetlacza | 35 ms |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Rozmiar plamki | 0,1529 x 0,1529 mm |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Producent głośników | Waves |
| Oprogramowanie | |
| Język systemu operacyjnego | Wielojęzyczny |
| Oprogramowanie próbne | Microsoft Office Trial |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 11,4 V |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Waga baterii/akumulatora | 220 g |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ładowania | 4 h |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 2,07 Mpix |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Ślad węglowy | |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla, odchylenie standardowe (kg CO2e) | 67 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 28 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 1 |
| Wersja PAIA | 1.3.2 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 274 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 285 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 9 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 313 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy