Producenci
Dell Latitude 5320 13.3" FHD i5-1135G7 8GB DDR4 SSD256 NVMe Intel Iris Xe Graphics FPR SCR BK LTE W11P 3YBWOS Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 0,9 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,4 GHz |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 28 W |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-1135G7 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 8 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Notebook |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,25 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Głębokość produktu | 207,5 mm |
| Szerokość produktu | 305,7 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Ochrona | |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dell ControlVault | Tak |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 140 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| 4G LTE | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2400 Mbit/s |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 600:1 |
| Czas włączania/wyłączania wyświetlacza | 35 ms |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Typ ekranu | IPS |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Paleta barw | 45% |
| Gęstość pikseli | 166 ppi |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Rozmiar plamki | 0,153 x 0,153 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3254 |
| Oprogramowanie | |
| Język systemu operacyjnego | Wielojęzyczny |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Oprogramowanie próbne | McAfee 30 days, Microsoft Office |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność przechowywania | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Zasilanie USB | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów USB4 Gen 2x2 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Bateria | |
| Waga baterii/akumulatora | 260 g |
| Czas ładowania | 3 h |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Pojemność baterii | 63 Wh |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Napięcie baterii | 15,2 V |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |