Producenci
Dell Latitude 5421 i5-11500H 14.0" FHD 8GB 256GB Iris Xe FgrPr SmtCd Backlit W10Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Układ płyty głównej | Intel WM590 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-11500H |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Notebook |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 130 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1,8 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 212 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2,1 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,36 cm |
| Szerokość produktu | 321,4 mm |
| Waga produktu | 1,49 kg |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Windows Hello | Tak |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 10668 m |
| Wstrząsy podczas pracy | 140 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2400 Mbit/s |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Gęstość pikseli | 157 ppi |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 600:1 |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran antyrefleksyjny | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Język systemu operacyjnego | Wielojęzyczny |
| Oprogramowanie próbne | McAfee 30 days,Microsoft Office |
| Certyfikaty | |
| Certyfikat WiFi | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia Thunderbolt | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB4 Gen 2x2 | 2 |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 2 h |
| Pojemność baterii | 64 Wh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Napięcie baterii | 15,2 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 0,92 Mpix 1280 x 720 px |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | SinglePoint |