Producenci
Dell Latitude 7340 L13-73400023565SA i5-1345U 13.3"WQXGA Touch 16GB DDR4 3200 SSD1TB BT BLKB FPR x360 W11Pro Titan Gray (REPACK) 2Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,5 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,7 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-1345U |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie ładowania USB | 15 V 5 9 20 |
| Prąd ładowania USB | 3.25 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 982 g |
| Szerokość produktu | 299 mm |
| Głębokość produktu | 212,9 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,66 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,76 cm |
| Ochrona | |
| Typ gniazda zamka kabla | Klin |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Sieć | |
| Typ anteny | 2x2 |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2400 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Czujnik Halla | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,149 x 0,149 mm |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Typ HD | Full HD+ |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Paleta barw | 100% |
| Gęstość pikseli | 170 ppi |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Czas włączania/wyłączania wyświetlacza | 35 ms |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3281 |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Producent głośników | Waves |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Klasa wydajności dysków SSD | 35 |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| PowerShare | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 11,4 V |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Czas ładowania | 4 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Waga baterii/akumulatora | 227 g |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
Gwarancja 24 miesiące