Producenci
Dell Latitude 7350 Core Ultra 5 135U 13"3K 500nits 60Hz 16GB DDR5 SSD512 Intel Arc W11Pro 4KYHD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 2,1 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,1 GHz 1,6 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 700 MHz |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,4 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Maksymalna moc turbo | 57 W |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,6 GHz |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 2 |
| Model procesora | 135U |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 14 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6400 MT/s |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | River Blue |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| USB Type-C charging port | Tak |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 8,9 mm |
| Głębokość produktu | 207,8 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Szerokość produktu | 292,9 mm |
| Ochrona | |
| Typ gniazda zamka kabla | Klin |
| Kensington Lock | Tak |
| Warunki pracy | |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 13" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 2880 x 1920 px |
| Typ HD | 3K |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 46,5 Wh |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Odłączana klawiatura | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Maksymalna częstotliwość NPU | 1,4 GHz |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML Windows ML ONNX RT OpenVINO |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy