Producenci
Dell Latitude 7520 i7-1165G7 15.6"FHD Touch 16GB DDR4 SSD256 Intel Iris Xe ThBlt & FgrPr & SmtCd IR Cam Mic WLAN + BT Backlit Kb W11Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfigurowalne wyższe TDP | 28 W |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,8 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 1,2 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Model procesora | i7-1165G7 |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 4267 Mhz |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Tak |
| Typ produktu | Notebook |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,25 A |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (z tyłu) | 1,89 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,75 cm |
| Waga produktu | 1,53 kg |
| Szerokość produktu | 357,7 mm |
| Głębokość produktu | 229,8 mm |
| Ochrona | |
| Dell ControlVault | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Windows Hello | Tak |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 140 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 10668 m |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Sieć | |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2400 Mbit/s |
| Cechy szczególne procesora | |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Ekran antyrefleksyjny | Tak |
| Gęstość pikseli | 141 ppi |
| Typ matrycy | WVA |
| Czas włączania/wyłączania wyświetlacza | 25 ms |
| Paleta barw | 45% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 700:1 |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Typ HD | Full HD |
| Rozmiar plamki | 0,17925 x 0,17925 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3281-CG |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Język systemu operacyjnego | Wielojęzyczny |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie próbne | Microsoft Office |
| Nośnik danych | |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB4 Gen 2x2 | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Bateria | |
| Waga baterii/akumulatora | 212 g |
| Czas ładowania | 3 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Wyjmowana bateria | Nie |
| Napięcie baterii | 11,4 V |
| Pojemność baterii | 63 Wh |
| Kamera | |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |