Producenci
Dell Latitude L13-33300021500SA i5-1235U 13.3"FHD Touch 8GB SSD512 BT BLKB x360 W11Pro (REPACK) 2Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Model procesora | i5-1235U |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 4266 Mhz |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,34 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,37 kg |
| Szerokość produktu | 306 mm |
| Głębokość produktu | 209,8 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,64 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,77 cm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 304 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 10668 m |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wydajność | |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Czujnik temperatury | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Typ matrycy | WVA |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | MaxxAudio Pro |
| Moc głośnika | 2 W |
| Producent głośników | Waves |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Złącze baryłkowe adaptera zasilania | 4.5 mm |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 15 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Czas ładowania | 4 h |
| Waga baterii/akumulatora | 230 g |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1920 x 1080 px 2,07 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | SinglePoint |