Producenci
Dell Latitude L14-74200129298SA i5-1145G7 14"FHD 16GB SSD512 BT BLKB FPR IR WebCam W11Pro (REPACK) 2Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,6 GHz |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 28 W |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 1,1 GHz |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-1145G7 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 4267 Mhz |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie ładowania USB | 20 5 9 15 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,22 kg |
| Szerokość produktu | 321,4 mm |
| Głębokość produktu | 208,7 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,73 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,89 cm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,37 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 105 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,26 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 40 G |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 2400 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | WVA |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 600:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Gęstość pikseli | 157 ppi |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3281-CG |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| NVMe | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD MicroSDHC MicroSDXC |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 11,4 V |
| Czas ładowania | 3 h |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 63 Wh |
| Waga baterii/akumulatora | 212 g |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Urządzenie wskazujące | SinglePoint |