Producenci
Dell Memory Upgrade - 32GB DDR4 SO-DIMM 3200MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Organizacja chipów | 2Rx8 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące