Producenci
Dell Memory Upgrade - 8GB - 1RX16 DDR5 SODIMM 4800MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 Mhz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Pozostałe funkcje | |
| Organizacja chipów | 1Rx16 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |