Producenci
Dell Optiplex 3090 MT i5-10505 8GB DDR4 SSD256 UHD Graphics 630 DVD-RW LAN Kb+Mouse W11Pro Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | i5-10505 |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba procesorów | 1 |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 Mhz |
| Bez ECC | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obudowa | Mini Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 47 - 63 Hz |
| Napiecie wejsciowe zasialcza | 90 - 264 V |
| Zasilanie | 260 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Wysokość produktu | 324,3 mm |
| Głębokość produktu | 292,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| System dźwięku | Waves MaxxAudio |
| Układ płyty głównej | Intel Q470 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Tak |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Łączna liczba złączy SATA | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |