Producenci
Dell Optiplex 5000 MT i5-12500 8GB DDR4 SSD256 Intel UHD Graphics 770 DVD RW Wireless Kb & Mouse W11Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 18 MB |
| Model procesora | i5-12500 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Przeznaczenie | Pionowy |
| Moc | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 47/63 Hz |
| Zasilanie | 240 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 90 - 264 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,41 kg |
| Wysokość produktu | 324,3 mm |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Głębokość produktu | 292,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Wibracje podczas pracy | 0,26 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,37 G |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Kontroler LAN | Intel® I219-LM |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel Q670 |
| Układ audio | Realtek ALC3246-CG |
| Typ produktu | Stacja robocza |
| Zawartość opakowania | |
| Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Tak |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Mysz jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |