Producenci
Dell Optiplex 5090 MFF i5-10500T 8GB DDR4 SSD256 UHD Graphics 630 WLAN+BT Kb+Mouse W10Pro Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-10500T |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 1,7 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 25 W |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Konstrukcja | |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | MFF |
| Moc | |
| Zasilanie | 90 W |
| Napiecie wejsciowe zasialcza | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 178,5 mm |
| Waga produktu | 1,17 kg |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kontroler LAN | Intel® I219-LM |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel Q570 |
| Układ audio | Realtek ALC3246 |
| Typ produktu | Mini PC |
| Zawartość opakowania | |
| Model urządzenia wejściowego | KB216,MS116 |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie próbne | Microsoft Office Trial |
| Język systemu operacyjnego | Wielojęzyczny |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność przechowywania | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR EPEAT Silver |