Producenci
Dell Optiplex 7000 SFF i5-12500 8GB DDR4 SSD256 Intel UHD Graphics 770 DVD RW No Wifi Wireless Kb & Mouse W11Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Liczba procesorów | 1 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 18 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | i5-12500 |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | SFF |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 90 - 264 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 47 - 63 Hz |
| Zasilanie | 240 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 92,6 mm |
| Głębokość produktu | 292,8 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 105 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,26 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,37 G |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel Q670 |
| Kanały wyjścia audio | 4.0 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC3246-CG |
| Typ produktu | PC |
| Zawartość opakowania | |
| Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 3.x) | 1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście liniowe | Tak |
| PowerShare | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |