Producenci
Dell Optiplex 7490 AIO i7-10700 23.8"FHD IPS Matt 250nits 16GB DDR4 2933 SSD512 UHD Graphics 630 W11Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Model procesora | i7-10700 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Konstrukcja | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 47 - 63 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 90 - 264 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 344 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 52,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 10668 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Mysz jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Tak |
| Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Tak |
| Model urządzenia wejściowego | KB216,MS116 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 72% |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Ekran antyrefleksyjny | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Gęstość pikseli | 92 ppi |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3289 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC SDXC SD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| PowerShare | Tak |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Rozdzielczość zdjęcia | 1920 x 1080 px |
| Suma megapikseli | 2,07 MP |
| Pozostałe funkcje | |
| Stojak typu | Stojak z regulacją wysokości |