Producenci
Dell Slim DW316 - napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - USB 2.0 - zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 200 g |
| Głębokość produktu | 14 mm |
| Szerokość produktu | 137 mm |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Wydajność | |
| Pobór mocy | 8 W |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717030 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy