Producenci
Delock 7-portowy hub USB z 3 portami 10 Gb/s i 4 szybkimi ładowaniami
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 6.5 Linux Kernel 6.2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 10 Windows 11 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 7 |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
Gwarancja 24 miesiące