Producenci
Delock - Kontroler pamięci - Funkcja klonowania - 2.5", 3.5", M.2 (6.4 cm, 8.9 cm) - Karta M.2 (PCIe NVMe i SATA) / SATA SSD - USB-C 3.2 (Gen 2x1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Obsługa UASP | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Szerokość produktu | 35 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A USB Type-C na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Zestaw układów | JMicron JMS581D |
| Dysk twardy | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 2.5 |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2, Serial ATA III |
Gwarancja 24 miesiące