Producenci
Delock Stacja dokująca M.2 dla 2 x M.2 NVMe PCIe SS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Obsługa UASP | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 0.6 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C USB Type-C na USB Type-C |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Liczba portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Przycisk kopii zapasowej | Tak |
| Zestaw układów | Asmedia ASM2362 |
| Dysk twardy | |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2 |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
Gwarancja 24 miesiące