Producenci
Delock - antena
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 10 m |
| Typ anteny | Antena kierunkowa |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Kolor produktu | Biały |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 2 |
| Typ przewodu | RG-58 |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Typ montażu | Ściana/Słupek |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 700 g |
| Szerokość produktu | 229 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 237 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 65 °C |
| Wydajność | |
| Pasmo częstotliwości | 0.698 -0.96/1.71 - 2.7 GHz |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 8 dBi |
| Impedancja | 50 Ω |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
Gwarancja 24 miesiące