Producenci
Delonghi Ekspres do kawy ECAM293.61 BW Magnifica Evo Ciśnienie pompy 15 bar Wbudowany spieniacz do mleka W pełni automatyczny 1450 W Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie wejściowe AC | 220–240 |
| Moc | 1450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 9,6 kg |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność młynka | 250 g |
| System gorącej wody | Tak |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Pojemność w filiżankach | 1 filiżanka |
| Typ regulacji temperatury | Elektroniczny |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
Gwarancja 24 miesiące