Producenci
Demeyere 6522 pokrywka Okrągły Przezroczysty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Zamykane wieczko | Nie |
| Materiały | Szkło |
| Otwór parowy | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 22 cm |
| Waga produktu | 710 g |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Szerokość produktu | 233 mm |
Gwarancja 24 miesiące