Producenci
Demeyere Mini 3 Patelnia uniwersalna Okrągły
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność | 0,45 l |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 74 mm |
| Głębokość produktu | 287 mm |
| Dolna średnica | 11,5 cm |
| Waga produktu | 430 g |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Średnica | 14 cm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące