Producenci
Denver ACT-324 aparat do fotografii sportowej HD CMOS 350 g
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IPX68 |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 150 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 41 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 263 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Bandaż(e) w zestawie | Tak |
| Karta pamięci w zestawie | Nie |
| Przewody | USB Type-C |
| Zacisk do montażu | Tak |
| Mocowanie do kasku | Tak |
| Mocowanie do roweru | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obudowa wodoszczelna - zakres do | 30 m |
| Obudowa do zdjęć podwodnych | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | TFT |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ekran Flip-out | Nie |
| Przekątna ekranu | 2" |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Nośniki | Karta pamięci |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1280 x 720 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Typ HD | HD |
| Rozdzielczości wideo | 1280 x 720 |
| Jakość obrazu | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2592 x 1944 px |
Gwarancja 24 miesiące