Producenci
Denver ACW-5054 aparat do fotografii sportowej 5 MP Full HD CMOS Wi-Fi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 900 mAh |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Mocowanie do roweru | Tak |
| Karta pamięci w zestawie | Nie |
| Zacisk do montażu | Tak |
| Dołączony zestaw mocujący | Tak |
| Mocowanie do kasku | Tak |
| Obudowa wodoszczelna - zakres do | 30 m |
| Obudowa do zdjęć podwodnych | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |
| Ekran Flip-out | Nie |
| Przekątna ekranu | 2" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | Karta pamięci |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Typ HD | Full HD |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Rozdzielczości wideo | 1280 x 720 1920 x 1080 px |
| Jakość obrazu | |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 4000 x 3000 px |
| Suma megapikseli | 5 MP |
Gwarancja 24 miesiące