Producenci
Denver BPS-352 głośnik przenośny / imprezowy Przenośny głośnik stereo Czarny 300 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Rodzaj produktu | Stojak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 3600 mAh |
| Czas ładowania | 5 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 247 mm |
| Wysokość produktu | 590 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wydajność | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Radio FM | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Wysokość opakowania | 660 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny, DC |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 300 W |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Mikrofon | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 2 |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 16,5 cm (6.5") |
Gwarancja 24 miesiące