Producenci
Denver CRQ-107 budzik Cyfrowy budzik Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Wbudowane radio | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Budzik cyfrowy |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Format czasu | 24h |
| Typ alarmu dźwiękowego | Radio/Buzzer |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Zakresy tunera | PLL |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Typ obsługiwanych baterii | CR-2032 |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Wymagane baterie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 480 g |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Przekątna ekranu | 0,9" |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia - ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Unikać kontaktu z wodą. Produkt nie przeznaczony do użytkowania przez dzieci bez nadzoru dorosłych. |
Gwarancja 24 miesiące