Producenci
Denver MDA-525LW Osobisty odtwarzacz CD Drewno
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Osobisty odtwarzacz CD |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Funkcje i cechy dotyczące tunera | Automatyczne skanowanie |
| Alarm | Tak |
| Ilość stacji | 20 |
| Kolor produktu | Drewniany |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 3,18 kg |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Cechy zarządzania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Głośniki | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Radio | |
| Zakresy tunera | FM DAB+ |
| Rodzaje nośników | |
| Odtwarzane formaty płyt | CD audio |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące