Producenci
Denver WRD-60 radio Przenośny Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odtwarzacz mp3 | Nie |
| Występ | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Cechy zabezpieczeń | Bryzgoszczelny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 152 mm |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,61 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 172 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Radio | Przenośny |
| Zakresy tunera | DAB DAB+ FM |
Gwarancja 24 miesiące