Producenci
Denver WS-540WHITE cyfrowa stacja meteorologiczna Biały AC/Bateria
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja alarmu | Tak |
| Funkcje pomiaru | Termometr zewnętrzny Wilgotnościomierz wewnętrzny Termometr wewnętrzny Odkryty higrometr |
| Funkcja zegara | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Zakres pomiaru temperatury (wewnątrz) (T-T) | 0 - 50 °C |
| Zakres pomiaru wilgotności (wewnątrz) (H-H) | 20 - 90% |
| Moc | |
| Ilość baterii (odbiornika) | 3 |
| Ilość baterii (czujnika) | 2 |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 109 mm |
| Waga produktu | 530 g |
| Głębokość produktu | 23 mm |
| Szerokość produktu | 159 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Wysokość opakowania | 113 mm |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 12400 szt. |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 29400 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w razie niewłaściwego użytkowania. Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. Trzymać z dala od dzieci, aby uniknąć ryzyka połknięcia małych części. |
Gwarancja 24 miesiące