Producenci
Denver WS-650 cyfrowa stacja meteorologiczna Biały AC/Bateria
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zakres pomiarowy prędkości wiatru | mph km/h |
| Alarm | Tak |
| Funkcje pomiaru | Barometr zewnętrzny Termometr wewnętrzny Termometr zewnętrzny Odkryty higrometr |
| Kolor produktu | Biały |
| Dane ekstremalne ze stacji pogodowej | Barometr Termometr Wilgotnościomierz |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Wyświetlacz trendu funkcji pomiaru | Wilgotnościomierz Barometr Opady deszczu Termometr |
| Prognoza pogody | Tak |
| Zakres pomiarowy temperatury | F °C |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 315 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące