Producenci
Depilacjia światłem PHILIPS LUMEA BRI 940/00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość trybów | 5 |
| Czas działania - linia bikini | 2 min |
| Kolor produktu | Biały |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Czas działania - przedramię | 2,5 min |
| Czujnik odcienia skóry | Tak |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Czas pełnej pielęgnacji ciała | 8,5 min |
| Filtr ultrafioletowy (UV) | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19,5 / 4 000 mA |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 4 A |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Gwarancja 24 miesiące