Producenci
Depilacjia światłem PHILIPS LUMEA BRI 945/00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obszar twarzy | Jaw line Górna warga Podbródek |
| Obszary ciała | Klatka piersiowa Wewnętrzna część ramion Bikini Zewnętrzna część ramion |
| Czujnik odcienia skóry | Tak |
| Czas pełnej pielęgnacji ciała | 8,5 min |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Czas działania - okolice twarzy | 1,5 min |
| Filtr ultrafioletowy (UV) | Tak |
| Obszar działania końcówki do ciała | 4,1 cm² |
| Obszar działania precyzyjnej końcówki (do twarzy) | 2 cm² |
| Kolor produktu | Różowy Biały |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Precyzyjna końcówka (do twarzy) | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 4 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące