Producenci
Depilacjia światłem PHILIPS LUMEA BRI 947/00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Czas pełnej pielęgnacji ciała | 8,5 min |
| Kolor produktu | Złoty Biały |
| Liczba błysków | 250000 |
| Czas działania - linia bikini | 2 min |
| Precyzyjna końcówka (do twarzy) | Tak |
| Czas działania - okolice twarzy | 1,5 min |
| Obszar działania precyzyjnej końcówki (do twarzy) | 2 cm² |
| Obszar działania końcówki do ciała | 4,1 cm² |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 4 A |
| Napięcie wyjściowe DC | 19,5 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące