Producenci
Depilacjia światłem PHILIPS LUMEA BRI 947/00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba błysków | 250000 |
| Obszar działania końcówki do ciała | 4,1 cm² |
| Kolor produktu | Złoty Biały |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Czujnik odcienia skóry | Tak |
| Czas pełnej pielęgnacji ciała | 8,5 min |
| Czas działania - okolice twarzy | 1,5 min |
| Obszar działania precyzyjnej końcówki (do twarzy) | 2 cm² |
| Czas działania - linia bikini | 2 min |
| Precyzyjna końcówka (do twarzy) | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 100-240 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 4 A |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19,5 / 4 000 mA |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 4 A |
| Napięcie wyjściowe DC | 19,5 V |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące