Producenci
Depilator Beurer IPL 5500 PureSkin Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Końcówka do ciała | Nie |
| Filtr ultrafioletowy (UV) | Tak |
| Tryby lampy błyskowej | Stałe, Ręczny |
| Precyzyjna końcówka (do twarzy) | Nie |
| Obszar zastosowań | 3,1 cm2 |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Czujnik kontaktowy | Tak |
| Liczba poziomów intensywności | 3 |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 180 g |
| Głębokość produktu | 43 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy