Producenci
Depilator Braun Silk-épil 3 3-000 20 pęset(y) Fioletowy, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Nakładka masująca | Tak |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Fioletowy Biały |
| Ilość prędkości | 2 |
| Chłodzenie | Nie |
| Liczba szczypiec | 20 pęset(y) |
| Odpowiedni do krótkich włosów | Tak |
| Golarka | Nie |
| Technologia pincety | MicroGrip |
| Wbudowane światło | Tak |
| Trymer | Nie |
| Końcówka do golenia okolic bikini | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Waga produktu | 286 g |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 346 g |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Depilator usuwa włoski na wiele tygodni | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu depilatora z oczami lub wrażliwymi obszarami skóry. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wody. Nie używać depilatora, jeśli jest uszkodzony lub ma naruszoną obudowę. |
Gwarancja 24 miesiące