Producenci
Depilator Braun Silk-épil 5 5-050 28 pęset(y) Różowy, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Różowy |
| Zmywalny | Tak |
| Trymer | Tak |
| Odpowiedni do krótkich włosów | Tak |
| Liczba szczypiec | 28 pęset(y) |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Funkcje masażu | Tak |
| Technologia pincety | MicroGrip |
| Golarka | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Czas pracy | 40 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Waga produktu | 177 g |
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Wysokość produktu | 127 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Nasadka do miejsc delikatnych | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Liczba końcówek/głowic w zestawie | 3 |
| Ładowarka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
Gwarancja 24 miesiące