Producenci
Depilator PHILIPS Lumea Advanced IPL BRI921/00 + Trymer Wbudowany filtr UV
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zintegrowany filtr UV | Protects skin from UV light |
| Slide and Flash | For easy motion application |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Cechy | |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Czas działania - przedramię | 2,5 min |
| Czas działania - linia bikini | 4 min |
| Czas działania - okolice twarzy | 2 min |
| Kolor produktu | Różowy Biały |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Czujnik odcienia skóry | Tak |
| Obszar działania końcówki do ciała | 4 cm2 |
| Czas pełnej pielęgnacji ciała | 15 min |
| Obszary ciała | Talia Bikini |
| Obszar twarzy | Podbródek Górna warga |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Napięcie wyjściowe DC | 24 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 24 / 1500 mA |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące