Producenci
Depilator PHILIPS Lumea Advanced IPL BRI921/00 + Trymer Wbudowany filtr UV
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Zintegrowany filtr UV | Protects skin from UV light |
| Ilość prędkości | 5 |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Żywotność lampy (liczba błysków) | 250000 |
| Slide and Flash | For easy motion application |
| Cechy | |
| Obszar działania końcówki do ciała | 4 cm² |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Wodoodporny | Nie |
| Obszary ciała | Talia Bikini |
| Kolor produktu | Różowy Biały |
| Aplikacja na sucho | Tak |
| Czas działania - okolice twarzy | 2 min |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Czujnik odcienia skóry | Tak |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Czas pełnej pielęgnacji ciała | 15 min |
| Czas działania - przedramię | 2,5 min |
| Czas działania - linia bikini | 4 min |
| Obszar twarzy | Podbródek Górna warga |
| Możliwość bezpiecznego użytkowania na mokro | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 24 В/1500 мА |
| Napięcie wyjściowe DC | 24 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba nasadek | 2 |
| Trymer | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Instrukcja | Tak |
| Etui ochronne | Tak |
| Ceramiczny system do depilacji | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu depilatora z oczami lub wrażliwymi obszarami skóry. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wody. Nie używać depilatora, jeśli jest uszkodzony lub ma naruszoną obudowę. |
| Zasilanie | |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Bezprzewodowy | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące