Producenci
Depilator PHILIPS Lumea Advanced SC1997/00 + 2 nasadki (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Złoty Biały |
| Czas działania - przedramię | 1 min |
| Natężenie energii precyzyjnej końcówki (do twarzy) | 2,5 - 4,5 J/cm² |
| Liczba poziomów intensywności | 5 |
| Obszar działania precyzyjnej końcówki (do twarzy) | 2 cm² |
| Spektrum światła precyzyjnej końcówki do ciała | 600 nm |
| Obszar twarzy | Górna warga Podbródek |
| Precyzyjna końcówka (do twarzy) | Tak |
| Żywotność lampy (liczba błysków) | 250000 |
| Końcówka do ciała | Tak |
| Czas pełnej pielęgnacji ciała | 15 min |
| Filtr ultrafioletowy (UV) | Tak |
| Obszar działania końcówki do ciała | 4 cm² |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Czas działania - linia bikini | 1 min |
| Czas działania - okolice twarzy | 1 min |
| Obszary ciała | Klatka piersiowa |
| Technologia depilacji | HPL |
| Natężenie energii końcówki do ciała | 2,5 - 5 J/cm² |
| Spektrum światła końcówki do ciała | 530 nm |
| Czujnik odcienia skóry | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100–240 В |
| Częstotliwość wejściowa AC | 100-240 В |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 24 / 1500 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 366 g |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
Gwarancja 24 miesiące