Producenci
Depilator Panasonic ES-EY 80 A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Golarka | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Liczba szczypiec | 2 pęset(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Waga produktu | 175 g |
| Wysokość produktu | 165 mm |
Gwarancja 24 miesiące