Producenci
Depilator Philips BRE740/90 BRE740/90 Series 9000 Czas pracy (maks.) 40 min Na mokro i na sucho biały/różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zdejmowalna głowica goląca | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wymienne głowice golarki | Golenie Łuszczenie się Depilacja |
| Liczba szczypiec | 32 pęset(y) |
| Szybkość obrotowa | 70400 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 64000 RPM |
| Trymer | Tak |
| Ceramiczny system do depilacji | Tak |
| Golarka | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Podświetlenie | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Końcówka do golenia okolic bikini | Tak |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 15 V |
| Napięcie wejściowe AC | 15 / 5,4 W |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Czas pracy | 40 min |
| Moc | 5,4 W |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Zawartość opakowania | |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Liczba końcówek/głowic w zestawie | 9 |
| Pokrowiec | Tak |
| Szczotka do masażu | Tak |
| Etui podróżne | Tak |
| Liczba akcesoriów w zestawie | 10 szt. |
| Elektryczny pilnik do stóp | Tak |
| Pilnik do pedicure | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu depilatora z oczami lub wrażliwymi obszarami skóry. Nie używać depilatora, jeśli jest uszkodzony lub ma naruszoną obudowę. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wody. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące