Producenci
Depilator akumulatorowy BRAUN Silk-epil 9 9-341 Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Ruchoma końcówka | Tak |
| Liczba szczypiec | 40 pęset(y) |
| Technologia pincety | MicroGrip |
| Zdejmowalna głowica goląca | Tak |
| Golarka | Tak |
| Trymer | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowane światło | Tak |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 50 min |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 163 mm |
| Waga produktu | 179 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona końcówka do twarzy | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Liczba końcówek/głowic w zestawie | 1 |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wody. Nie używać depilatora, jeśli jest uszkodzony lub ma naruszoną obudowę. Unikać kontaktu depilatora z oczami lub wrażliwymi obszarami skóry. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące