Producenci
Depilator laserowy do włosów i ciała ORO-IPL ICE OROMED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Depilacja laserowa | Tak |
| Kolor produktu | Złoty Biały |
| Obszary ciała | Bikini Nogi Pachy Ciało Wewnętrzna część ramion Twarz Zewnętrzna część ramion |
| Model | Depilator |
| Praca na mokro i sucho | Nie |
| Odpowiedni do krótkich włosów | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Technologia depilacji | Intensywne światło impulsowe (IPL) |
| Moc | |
| Moc | 48 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 350 g |
| Głębokość produktu | 43 mm |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie okulary ochronne | Tak |
| Maszynka do golenia | 1 |
| Wymienne końcówki | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Liczba końcówek/głowic w zestawie | 3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać depilatora, jeśli jest uszkodzony lub ma naruszoną obudowę. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wody. Unikać kontaktu depilatora z oczami lub wrażliwymi obszarami skóry. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące