Producenci
Designed for beginners
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Uchwyt azymutalny | Tak |
| Średnica obiektywu | 5 cm |
| Powiekszenie | 60x |
| Model | Luneta |
| Długość stałej ogniskowej | 360 mm |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Tworzywo statywu | Aluminium |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba okularów | 2 |
| Załączony statyw | Tak |
| Okular(y) | 6 mm, 20 mm |
Gwarancja 24 miesiące