Producenci
Deska SUP REBEL ACTIVE RBA-4507 - szara
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 170 kg |
| Model | Pompowana deska SUP |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Oparcie | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Maksymalne ciśnienie | 1 bar |
| Długość produktu | 3200 mm |
| Szerokość produktu | 840 mm |
| Grubość po napompowaniu | 15 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość wioseł w komplecie | 1 |
| Plecak | Tak |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Pompka | Tak |
| Wiosło(a) w komplecie | Tak |
| Linka bezpieczeństwa | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące