Producenci
Dreame Aqua10 Ultra Track Complete Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Podciśnienie | 25 kPa |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Combi |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Moc | |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 97,5 mm |
| Średnica | 35 cm |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 440 x 420 x 500 mm |
| Masa stacji bazowej | 10,9 kg |
| Wydajność | |
| Mycie na mokro | Tak |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Typ nawigacji | D-ToF lidar |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące