Producenci
Dreame F9 Pro 0,57 l Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kształt | Okrągły |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Czas pracy | 150 min |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość robocza | 16,8 cm |
| Wydajność | |
| Liczba poziomów ssania | 4 |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Programy do odkurzaczy | Mop Scrubbing Mocny Turbo Quiet Standardowy |
| Zintegrowane czujniki | Żyroskop |
| Wi-Fi | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,57 l |
| Typ nawigacji | Mapowanie LiDAR |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,237 l |
| Poziom hałasu | 65 dB |
Gwarancja 24 miesiące